PenPower Technologies Ltd. to ceniona międzynarodowa firma działająca w branży nowoczesnych technologii informatycznych, która dostarcza innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw z rozmaitych branż. Specjalizujemy się w tłumaczeniu oprogramowania, tworzeniu programów OCR, sprzedaży skanerów pisma odręcznego w wielu językach, urządzeń do rozpoznawania głosu oraz technologii danych osobowych. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców bez względu na branżę czy wielkość firmy.

 

PenPower – producent skanerów z oprogramowaniem OCR

 

Firma PenPower Technologies Ltd. została założona w 1991 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Tajwanie. Jesteśmy renomowanym producentem przenośnych skanerów do dokumentów i wizytówek o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy oddziały w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Hongkongu oraz Singapurze. W 1997 roku w USA powstała zaś spółka PenPower Inc. ściśle współpracująca z centralą w Tajwanie. Stawianie na ciągły, dynamiczny rozwój pozwoliło nam stać się światowym liderem w zakresie skanerów biznesowych i oprogramowania tłumaczącego.

 

Skanery wizytówek dla biznesu

 

W PenPower Technologies Ltd. specjalizujemy się w produkcji skanerów dokumentów na ścianę oraz urządzeń mobilnych do skanowania wizytówek, jak również oprogramowania OCR do nich. To innowacyjna technologia pozwalająca na łatwe gromadzenie, a także zarządzanie informacjami w bazach danych w intuicyjny sposób. Ponadto nasze skanery umożliwiają natychmiastowe tłumaczenie tekstu – w tym pisma odręcznego – bez trudu rozpoznając polskie czcionki oraz inne języki.

 

Bezprzewodowe skanery ręczne – innowacja i profesjonalizm

 

Z naszych skanerów dokumentowych korzystają przedsiębiorstwa na całym świecie, także w Polsce – o profesjonalizmie i najwyższej jakości produktów PenPower Technologies Ltd. świadczy współpraca z takimi partnerami jak PKN ORLEN, LOTOS czy Sheraton. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dla biznesu w zakresie technologii informatycznych. Zapraszamy do nawiązania współpracy z PenPower i skorzystania z oferty bezprzewodowych skanerów ręcznych oraz oprogramowania tłumaczącego.